תודות

המלצות פורום פוריות תפוז

מתוך המלצות פורום תפוז

 

רוצה להמליץ לך, מאת: דפי 29 07/02/11 00:05

על מדקרת מדהימה בשם קרן זליכה. עשתה תואר שני ברפואה סינית באוניברסיטה בסין! ולא די בזה, היא גם עשתה שם התמחות בנשים . סופר מקצועית, מאוד ידועה בתחום ולא יקרנית. אני אישית מאוד מרוצה. די חדשה אצלה ומאוד שמחה שפגשתי אותה אחרי המלצות רבות. בהצלחה!

 

אם כבר אז מוכרחה להמליץ, מאת: דפי 29 25/02/11 21:02

על קרן זליכה. מדקרת שלמדה תואר שני באוניברסיטה לרפואה סינית בסין ועשתה שם התמחות בנשים. הבחורה גאון.
עברתי בין הרבה מדקרים. אין דברים כאלה. מדהימה.

 

דיקור צריך לעשות תקופה, מאת: זה יקרה 10/03/11 13:37

לפחות כמה חודשים טובים. לעיתים משלבים עם צמחי מרפא.
את לא צריכה להתחבר לזה. את פשוט צריכה לשכב על המיטה עם המחטים ולחשוב מחשבות חיוביות. הם יעשו את העבודה לבד 🙂
מה שכן, צריך מדקר טוב, שמתמחה בפוריות.
אני הולכת לקרן זליכה ברמת גן, שמתמחה בנושא הזה, ואני מאוד מרוצה.

אם את עושה את כל הטיפולים פרטי, אז תוכלי להתחיל ישר ב IVF ולא לבזבז זמן יקר.
קחי בחשבון שלרוב הרופאים התותחים יש זמן המתנה בתור של 3 חודשים למטופלות חדשות. אז אם את מתכוונת לבוא בקרוב תשרייני לך כבר מעכשיו תורים.
אגב, גם ספורט מתון חשוב , לא רק תזונה. הוא ממריץ את הדם ומניע את המערכות וגם מפיג מתחים. והבנתי ש FSH לעיתים עולה גם כתוצאה ממתח.

 

תודה, מאת: פנדה30 31/07/11 14:40

הורמון גדילה לא ניסיתי, אבל כן לקחתי טסטוסטרון…

הציע לעבור לתרומה,לאור התגובה השחלתית הירודה ולאור איכות העוברים.שאלתי גם שאלתי.כשהציע בפעם השלישית החלטתי לחפש לי מישהו אחר…

דהא אכן.לקחתי במינון שציינת.חייבת להודות שלדעתי הוא עשה לי יותר רע מטוב-סבלתי מתופעות הלואי..

לגבי דיקור-כאמור משלבת (אצל האחת והיחידה,קרן זליכה), ואפילו החתילפ מקום באמצע (הייתי ב'לטבע נולדה').

אהמ…מה עוד?
אכן מינון נמוך הוא המינון שנותנים לי…לדעתי גם הוא מיותר…

תודה!

 

מאת: לי אור השחר 15/06/09 00:13

קרן זליכה מומלצת ביותר מניסיון אישי. תמצאי אותה דרך הגוגל.

 

לימור כהן – YNET מרכז 17.04.09

דיקור וטיפולי פריון
אני טופלתי אצל קרן זליכה מספר חודשים ובטיפול הפריון השני נכנסתי להריון תאומים! אני בטוחה שיש קשר בין טיפולי הדיקור אצל קרן לבין הצלחת הטיפול! קרן היא מקצועית ואדיבה ואני ממליצה בחום!

 

מאת: Nush Nushit 11/12/08 10:43

המלצה
אני אצל קרן זליכה מרמת גן. לפני זה הייתי אצל מטפלת אחרת ולא הייתי מרוצה (פרטתי בעבר למה …) בכל מקרה לא הייתי מרוצה חיפשתי מישהיא אחרת שעובדת יד ביד עם הטיפול הרגיל ובנתיים אני מאוד מרוצה. דיקור עושים כל החודש ומתזמנים בהתאם להתקדמות הטיפול הקונבנציונאלי. פורמולות יש לי אחת עד להזרעה שתפקידה לעזור עם רירית איכות ביציות וכו', (אני עדיין לא ב IVF ) ואחת אחרי לחזק כל מיני דברים תומכים שיעזרו להחזיק הריון. בהצלחה בכל מקרה

 

מאת: vanilachip 20/12/08 08:16

הודעה הריון
אז אחרי תקופה ארוכה שרק פינטזתי על כתיבת הודעה שכזו….אני כותבת לכן אפילו שלא הייתי פעילה פה כבר המון זמן, בעיקר כדי לטעת תקווה. אני אנסה לקצר סיפור די ארוך..אז מה היה לנו 3 שנים של ניסיונות מתוכן שנתיים וחצי בטיפולים, מספר הזרעות ואז שנתיים I.V.F זרע תקין, עוברים יפים בסך הכל 7 הפריות מלאות ועוד 2 החזרות מוקפאים
1 ניתוח לפרוסקופיה לאבחון סופי של אנדומטריוזיס וניקוי ציסטות בשחלות ומוקדים נוספים באגן תקופה של שנה מאז הניתוח ועד ההצלחה, כאשר תקופה ארוכה אחרי הניתוח חלה ירידה משמעותית בתפקוד אחת השחלות, מה שהניב פחות ביציות=פחות עוברים ערב ראש השנה בטא מנצחת היום בשבוע 17 אז מה השתנה הפעם?
פעם ראשונה שלקחנו סיכון והחזרנו 3 עוברים טריים ואת כל השאר (9) גידלנו לבלסטוציסטים, מתוכם התפתחו 3 עוברים יפים, החזרנו אחד יומיים לאחר ההחזרה הראשונה התחלתי לקחת, בהוראת הרופא תרופה בשם קרטיה (נגזרת של אספירין) במקביל לכך שנשלחתי לבירור נושא הקרישיות, אך היות וכבר התחלתי טיפול לא הספקתי לעשות את הבדיקות עצמן דיקור סיני, שהתחיל עוד קודם לטיפול האחרון אבל היה הפעם אינטנסיבי במיוחד שימוש בכרית חימום באיזור הבטן התחתונה, בעיקר בשל תחושת קור רבה באיזור ואבחנה של המדקרת שיתכן וזה קשור לאי השתרשות..המשכתי בזה גם בשבועות הראשונים של ההריון, תוך שימת דגש שהחום לא יהיה רב.
תודות:
לפרופסור זיידמן המדהים האנושי, המקצועי , המרגיע שמלווה אותנו דרך ארוכה וכמובן גם היום במעקב ההריון. לא יודעת איך הייתי עוברת זאת בלעדיו. לקרן זליכה המקסימה, מטפלת ברפואה סינית ובעיקר אדם רגיש , חם וקשוב, שהטיפולים אצלה הפכו עבורי מעיין "ספת הפסיכולוג" בנוסף לטיפול עצמו. לבעלי היקר והמקסים, שהיווה עבורי סלע איתן בכל התקופה, עודד ותמך שלא להישבר.
למשפחה התומכת והמקסימה שעודדה וסייעה בכל מה שיכלה לפורום המדהים הזה ולכל בנותיו, אשר מי יתן ויתרוקנו מכאן במהרה למדתי מפה המון, ידע שעזר לי לחוש בשליטה, להיות מעורבת בטיפולים ולהרגיש שאני לא לבד במערכה… ולסיום:
המון המון אבקת הריון לכל מי שזקוקה…פו…….פו…..
ושאני לא אשכח, נותרו לי תרופות מכל מיני סוגים…המעוניינות מוזמנות לפנות במסר. אני מאיזור השפלה.

שלכן,
ונילה

 

מאת: דפדפ1 19/11/08 09:34

יש את קרן זליכה שמקבלת בר"ג, מקסימה!

 

מאת: Nush Nushit 01/12/08 21:00

קודם כל גילוי נאות – לפני שהאיקקלומין הרס לי את הרירית היתה לי רירית טבעית של איזה 13 והצמחים פשוט עזרו לה לחזור למצבה הטבעי ומנעו את הפגיעה על ידי ההורמונים. מי שמלכתחילה יש לה בעיות עם רירית – אין לי מושג אם זה עוזר אותו דבר. אני מטופלת אצל קרן זליכה וממליצה עליה מכל הלב.

 

רחל YNET , מרכז 12.08.08

מטפלת מקצועית וותיקה – קרן זליכה
טופלתי ברמת גן ע"י קרן זליכה. מומלצת ביותר מתמחה בגניקולוגיה סיימה מסלול ארוך בסין בתחום. חפשו בגוגל ותגיעו

ממליצה בחום על קרן זליכה – מים קסומים – 13/05/06 < ההודעה הנוכחית

היא מקבלת ברמת גן – אשלח לך מסר עם הטלפון שלה. 1 – יש לה תואר שני בגניקולוגיה – התמחתה 3 שנים בסין 2 – היא משתמשת במחטים דקות מהרגיל 3 – היא נותנת צמחי מרפא 4 –  מחיר מעולה לכל הדעות לטיפול פרטי 5 – ובלי קשר היא מרצה על דיאגנוזה וצמחי מרפא באוניברסיטה. לגבי ההשפעה של הדיקור – 1 – השינוי הוא בסימפטומים שלא נמדדים ברפואה מערבית אלא מביאים אותך לאיזון גופני בריא. 2 – לפעמים לוקח חודש חודשיים לפני שרואים שינוי – ממש כמו בטיפול המערבי. 3 – על כל אחת ההשפעה אחרת – וזה מאוד אינדיבידואלי – יש בנות שמרגישות פיסית יותר טוב, יותר אנרגטיות ויש כאלו שזה מעבה להם את רירית הרחם, מסדיר את המחזור, מפחית כאבי מחזור, שומר מפני הפלות ועוד. 4 – לפעמים יש נסיגה בהרגשה – לטובת שיפור משמעותי בהמשך – לא להתייאש. 5 – אצלי כל מיני תופעות שהתלוננתי עליהם כאבים וכדומה פחתו באופן משמעותי. ואני מצפה לשיפור נוסף + לתוצאת המיוחלת בהצלחה !

גם אני מטופלת אצלהממליצה בחום – sperach – 13/05/06

שלום – מים קסומים – 06/01/07

המדקרת שלי שאני כל כך אוהבת וממליצה עליה גרה ברמת גן (ליד רחוב הראה) קוראים לה קרן זליכה והיא מתמחה בגניקולוגיה היא עבדה בבתי חולים בסין ובארה"ב היא צנועה ומקסימה ובעלת ידע רב היא מטפלת ברפואה סינית קלאסית אך משלבת גם ידע מתחומי טיפול אחרים- יפני, שיאצ'ו ועוד היא גם מלמדת באוניברסיטה בקיצור – מומלצת בחום ואם תרצי את הטלפון שלה – אשלח לך מסר בשמחה

מצטרפת להמלצה על קרן זליכה – panda321 – 06/01/07 < ההודעה

ההודעה שלי ו מים קסומים   ו

21:02 | 21/01/07

ממש קשה לי להאמין שאני כותבת את ההודעה הזו – הזרעה שניה מנצחת על בסיס פיוריגון …. ושני לבבות מנצנצים על המסך
אני כולי מתרגשת ולא מאמינה, נוסעת בכביש ובוכה..

מה היה לנו?
כעקרון אנחנו לא מוסברים לדברי הרופאים……. אבל ברקע ..
– לא כל כך צעירים – בני ….

חצי שנה של דיקור וצמחי מרפא במהלכו התאזנתי והרגשתי יותר טוב ויותר חזקה – דיקור ע"י קרן זליכה המקסימה, ובמקביל החצי לקח את עצמו בידיים והתחיל להתעמל, לאכול בריא ודגימות הזרע (בהמשך) רק יעידו שזה עזר. אני גם שיניתי תפקיד במקום העבודה וירידתי ב % משרה ל 80% – דבר שרק גרם לי להתחיל לחייך ולצאת מהמתח התמידי בו הייתי נתונה, ובנוסף גם התחלתי ללכת למקווה.

 הזרעה שניה עם פיוריגון במינון משתנה (בממוצע 100) – בדיקות דם שהתבצעו ברחבי השרון וגוש דן… שני זקיקים מובילים + תמיכה של אוביטרל עם הזריקה שמוכנה מראש …. על גבול היפרסטימולציה כי היו עוד הרבה זקיקים נוספים בשתי השחלות
ביום בו נתנו את דגימת הזרע לתורך ההשבחה, ניד אחרי מתן הדגימה, אני עברתי דיקור מיוחד אצל קרן זליכה להכנת הרחם להזרעה, וגם שיכנעתי את החצי לעבור טיפול דיקור גם הוא

כאבי מחזור חלושס במהלך כל השבועיים – ואלו הסימנים היחידים שהיו לי, רק כאבים חלשים בבטן ודקירות קלות בשחלות (דקירות אלו בד"כ מעידות על עליה או ירידה בפעילות שחלתית, כלומר שינוי בגודל הזקיקים )
אחרי 13 יום מההזרעה בדיקת הריון ביתית בשעה 6 בבוקר… מעירה את החצי בטילטולים עזים (כמעט חוטפת על כך בעיטה…) ושנינו יושבים כלא מאמינים… הפלוס כמעט קפץ החוצה .. הבדיקה חיובית למחרת בטא 948 אחרי יומיים  2152 ואחרי עוד 4 ימים  11399…
וביום חמישי, אחרי 3 שבועות מורטי עצבים, יותר מכל המתנה לבטא שחוויתי עד כה, נראו 2 דפקים מנצנצים על המסך
שנינו לא מאמינים ולא מעכלים
מה הם לדעתי הדברים ששינו הפעם מפעמים אחרות?
להוריד לחץ בעבודה ובחיים
לעבור דיקור במקביל לטיפולים, במיוחד לפני ההזרעה ואחרי מתן דגימת הזרע – גם לך וגם לחצי
לחצי לא פחות אחריות על איכות הזרע באיכות החיים שלו
תמיכה עם אוביטרל (בגלל הדימומים הקדם ויסתיים)

תודות – 
ראשית כל לכם. אני לא הייתי עומדת בכל הטיפולים אם אתן לא הייתן פה

תודה לדר אברהם (מכבי רמת השרון) ולדר רביד (כללית רעננה) שליוו אותי בדרך
תודה לקרן זליכה המדקרת המקסימה שלדעתי בזכותה אני בן אדם מאוזן ובריא יותר ממה שהייתי אי פעם

היי לולי!!ו successfull   ו

11:07 | 01/04/07

רוצה להמליץ לך מאוד על קרן זליכה.
אני גם כן מהפורום השכן, והיום התבשרתי על בטא חיובית.
כשהתחלתי את הטיפולים התעניינתי (כמו רובנו) בטיפולים אלטרנטיביים. אז התחלתי לטפל  אצל מטפלת כלשהי וכבר ב IVF 2נקלטתי להריון, שנפל בחודש רביעי. בטיפול השלישי לא טופלתי בדיקור ואילו בטיפול הרביעי (הנוכחי) החלטתי שהדיקור עשה לי רק טוב ואני חוזרת לזה, אך חיפשתי מדקרת אחרת וראיתי בשני הפורומים המון המלצות על קרן זליכה, והחלטנו (בעלי ואני) שמשנים ואכן התחלתי טיפול אצלה והתוצאה ידועה. מה שאני יכולה להגיד לך שהיא בן אדם מקסים ועושה את העבודה שלה על הצד הטוב ביותר, נותנת לך את מלוא תשומת הלב שאת צריכה ובנוסף גם לא יקרה. דבר נוסף מאוד חשוב: היא כל הזמן מתעדכנת ונעזרת בספרות המקצועית ולומדת דברים חדשים. כמו כן היא מומחית בפוריות, למדה ועבדה 7 שנים בסין ובנוסף מרצה לרפואה סינית בבית חולים בארץ. משיחות איתה היא ציינה שהחודש האחרון היה לה מלא הצלחות. בקיצור ממליצה לך בחום מכל הלב.
נ.ב – אין לי שום אינטרס, פשוט רוצה לעזור, לדעתי אין מה להשוות באופן הטיפול.
שכחתי לציין שאף על פי כל התארים שלה היא הבן אדם הכי צנוע שיש.
מאחלת לך מכל הלב המון הצלחה!!!